KONST / Litografier / Litografi 7473018
*
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 17:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 16:30:47
1
Vinnande bud
19/3 17:22:23
2
900 kr
19/3 17:23:36
2
1.100 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Litografi
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/3 16:30:47 | 1 | Vinnande bud |
19/3 17:22:23 | 2 | 900 kr |
19/3 17:23:36 | 2 | 1.100 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46